Kontakt Español - Poznań, Plac Bernardyński 1A/7

What's Up - Festiwal Kultury Anglojęzycznej

 

Kontakt jest pomysłodawcą i organizatorem wyjątkowego wydarzenia skupiającego się na kulturze anglojęzycznej. To cykl eventów kulturalno-językowych. Chcemy przekazać naszym słuchaczom i wszystkim mieszkańcom Poznania pasję nie tylko do języka obcego, ale również do kultury krajów anglojęzycznych. Jednocześnie chcemy wszystkich zmotywować do podnoszenia kwalifikacji językowych i wyróżnienia się dzięki nim na rynku pracy.

Bez angielskiego ani rusz!

Wstęp na imprezy jest bezpłatny lub za symboliczną opłatą.

 

6. FESTIWAL KULTURY ANGLOJĘZYCZNEJ WHAT'S UP?

Od 17 lutego aż do 23 lutego weźmiemy w obroty Wasze umiejętności językowe. Zapraszamy na 6. Festiwal Kultury Anglojęzycznej What's up?

W programie liczne zajęcia językowe i warsztaty gramatyczne. Poza tym nieco kultury, czyli zajęcia taneczne, Anglojęzyczny Tani Czwartek w kinie Muza, Spotkania podróżnicze - podczas tej edycji odwiedzimy z detalami Stany Zjednoczone, Irlandię i Maltę oraz Londyn. Dawką motywacji do nauki angielskiego będą też inne prezentacje m.in Co zobaczyć w Londynie? lub Sarkastyczny i absurdalny – prezentacja o brytyjskim humorze. Nie zabraknie muzyki. Znajdziemy czas również na taniec podczas warsztatów Solo Jazz Dance w Retro Dance Studio. To co? Widzimy się na festiwalu?

Mamy nadzieję, że spotkamy się na Festiwalu i, że uda się nam zapalić Was do nauki w 2 semestrze w Kontakcie – zapisy trwają.

Więcej o kursach języka angielskiego i innych języków w Poznaniu, i za granicą znajdziesz TUTAJ.

uczymy od 2000 roku
małe grupy
dopasowany poziom
bezpłatny test i rozmowa
centrum egzaminacyjne
26 własnych sal
centrum Poznania
rowerem na kurs