Kontakt Español - Poznań, Plac Bernardyński 1A/7

DOPASOWANE GRUPY

Aby nauka w grupie miała sens, słuchacze muszą być na tym samym poziomie zaawansowania. W grupie o zbyt niskim poziomie zmarnujemy czas i nie zrobimy oczekiwanych postępów. Z kolei w grupie o zbyt wysokim poziomie zaawansowania możemy zniechęcić się do nauki i stracić wiarę we własne możliwości.

Sam test pisemny nie wystarczy, by precyzyjnie dobrać poziom grupy. W komunikacji najważniejsze jest bowiem mówienie i rozumienie, a tego test pisemny nie sprawdzi. Dlatego też każdy wypełniony na naszej stronie test, uzupełniamy krótką rozmową z lektorem. Aby grupa językowa dobrana była odpowiednio pod kątem umiejętności mówienia, wszyscy kursanci muszą przy zapisie przejść przez ustną rozmowę kwalifikującą. Warto poświęcić 15 min, aby później nie marnować czasu przez cały semestr, trafiając do grupy o źle dobranym poziomie. Kwalifikacja do grupy (test + rozmowa) jest bezpłatna i nie zobowiązuje do zapisu.

Duży wybór oferowanych poziomów umożliwia precyzyjne dopasowanie grupy do umiejętności słuchacza. Dlatego też osoby, które kiedyś uczyły się języka i wracają do nauki nawet po długiej przerwie, nie powinny zapisywać się na kurs dla początkujących i rozpoczynać nauki od zupełnych podstaw. Lepiej rozpocząć poziom A1.2 po 30 godzinach nauki lub A1.3 po 60 godzinach nauki. Bezpłatny test i rozmowa pomogą dobrać odpowiedni kurs.

uczymy od 2000 roku
małe grupy
dopasowany poziom
bezpłatny test i rozmowa
centrum egzaminacyjne
26 własnych sal
centrum Poznania
rowerem na kurs